Jmenuji se Jaroslava Vymětalová a jsem průvodcem všech bytostí, které hledají samy sebe. Narodila jsem se v roce 1970 a působím na Bouzově pod krásným magickým hradem. Již od malička jsem si povídala s anděly, kteří dodnes vedou moji práci a jsou přítomni ve všem, co dělám, i když o tom nemluvím. Cítím, že jsem tu proto, abych pomáhala lidem dívat se srdcem a řešit tak svou současnou situaci beze strachu. Protože strach snižuje naše vibrace a přitahuje negace a manipulaci. Pracuji s energií, pravdou, láskou a pokorou.

Počátky všeho, čemu se věnuji nyní, datuji od narození mé dcery Lucie v roce 1992, kdy jsem se začala věnovat výkladu karet a poté pomáhat lidem od bolesti těla nejdříve klasickým masérstvím. Postupem času jsem zjišťovala, že je potřeba propojovat tělo a duši a hledat příčinu bolestí. Přicházely mi různé informace, které jsem si chtěla ověřit, a tak jsem od roku 1995 postupně absolvovala kurzy: SRT (Spiritual Response Therapy), jejímž zakladatelem je Robert E. Detzler, dále metodu EFT (Emotional Freedom Techniques – Technika emoční svobody), NLP (neurolingvistická psychoterapie) a hypnózu, které jsem studovala u Sindy Katayamy. Byla jsem zasvěcena do Reiki I, II, III a dále jsem je předávala. V roce 2001 jsem se setkala s Jockem Ruddockem a začala jsem praktikovat a poté asistovat výuce Bowen techniky. Pořádala jsem kurzy na automatickou kresbu, kyvadlo i výklad tarotu. Vyškolila jsem se v základech výkonného koučování v Koučink centru v Praze v roce 2005. V Německu mi byly předány vědomosti o práci s rutou (velkým kyvadlem), kterou dodnes používám ke svojí práci. Nejvíce mne však ovlivnily výcviky rodinných konstelacích u Moa Doris a poté u Jana Bílého. V posledních letech jsem také navštěvovala pravidelná setkání se šamanem. Dále je pro moji práci velmi důležitá psychosomatika, znalost energetického systému, čaker, aury a hlavně osobní zkušenost. Život mne vede cestou poznání, kde i já se stále učím. V roce 2016 se zrodilo mé první dílo: Karty s léčivými symboly, které jsou k dostání na mých seminářích.

Velmi děkuji všem výše zmíněným a také dalším lidem, kteří mi pozitivně ovlivnili život a potvrdili mi, že jdu tou správnou cestou. Tak jak to pro mě na začátku udělal Čáryfuk. Ze srdce děkuji mamince a tatínkovi za dar života, protože bez nich bych tu nebyla ani já.


Rozhovor na Českém rozhlase Olomouc v pořadu Větrník


přehrát on-line | stáhnout v MP3 (21 MB)