Sedmý příběh

9.11.2020
Milá Jaruško,
to, co mě přivedlo k tobě, byl kurz tarotových karet na podzim roku 2017. S tarotovými kartami jsem v té době pracovala dva roky. A jak jsem se dostala k tarotovým kartám, to je jiný příběh, však ty víš. Už tehdy jsi mi řekla, že se mám kartám věnovat. Já tehdy karty vnímala jako pomocníka především sama pro sebe. Měla jsem v sobě zmatek, neklid, vztek, strach a lítost. Žila jsem hodně ve své hlavě a málo ve svém srdci. Začala jsem postupně chodit na tvé akce. Jezdím na ně moc ráda, užívám si energii lásky, klidu a odjíždím vždy vnitřně spokojená a napojená na moudrost univerza. V srdci mám tvoje slova: Být ženou, je jen být. Nic není dobře, nic není špatně. Dej si ego do srdce. Svým rodičům vděčíme za dar života. Oni by tu bez nás byli, my bez nich ne. Všichni jsme se přišli učit nelpět a neočekávat, úctu, lásku a pokoru především sami k sobě.
Postupně jsem na tvých seminářích zjišťovala, jak moc ovlivňují můj život programy mých předků až čtyři generace zpět. Všechna rodinná tajemství, nekomunikace a tragédie. Během těch tří let opustili můj život lidé, kteří v něm už nemají být a přišli jiní, kteří v něm být mají. Je přímo kouzelné, jací lidé mi teď chodí do života – naladěni na stejnou vlnu jako já. Kupovala jsem si starší kolo přes inzerát, a když jsme se na něj přijeli podívat, zjistila jsem, že paní má obchůdek s esoterickým zbožím. Díky kartám se rozmluvila i moje maminka. Na tvé semináře se mnou začala jezdit moje sestra. Bývají to krásné společné výlety. Do mého života vstoupila hojnost v podobě další práce mého manžela. Náš dům je jiný. Máme novou kuchyňskou linku. Podle mých představ. Dovolila jsem si ji. Přeskládaný nebo vyměněný nábytek ve všech pokojích. Vyhodila jsem spoustu věci, které už nám nesloužily a máme v něm hodně andílků. Máme i psa, kterého si děti dlouho přály a my jim ho nechtěli dovolit. Zjistila jsem, jak očistné jsou hádky, hlavně v manželství, jak krásné je usmiřování. Jak důležité je říkat ne. Jak potřebné je říkat lidem kolem mě: miluji tě, omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji ti. Upravily se mé problémy s pletí, zmizely problémy se záněty močového měchýře u mé dcery. Stalo se i to, o čem jsem si myslela, že se nikdy nestane. Můj manžel byl u tebe na terapii. Žiju přítomným okamžikem a umím si věci, které mi přicházejí do života užít. Přestala jsem se bát budoucnosti. Dívám se jinak na nepříjemné věci, které mě v životě potkávají. Neberu je jako tragédii, ptám se, co mě tyto situace učí. Beru je jako vzdělávačky na mojí životní cestě. Mám v sobě zvláštní klid. Pravda, ne vždy. Umím i vybuchnout a nadávat. Moje děti a manžel by o tom mohli barvitě vyprávět. Dovolím si projevovat svoje emoce a nevyčítám si to.
A co já a tarotové karty? Pomalu a postupně přes vykládání karet v rodině a známým přicházejí známí známých. Věnuji se jim čím dál tím víc. Na sklonku léta jsem si vyřídila živnostenský list, s pomocí manžela vytvořila webové stránky a vytiskla si vizitky.  Mám radost z toho, co jsem dokázala. Mám se ráda a přijímám se taková, jaká jsem. Naplnila se tvoje slova: tři dny, tři týdny a tři roky. Po třech letech od první návštěvy u tebe se práce s kartami zhmotnila a karty mi začínají pomalu, ale jistě přinášet hojnost a radost do života.
S úctou, láskou a pokorou ti děkuji za to, že jsem našla sama sebe.
 Jste s Danuškou úžasné ženy a skvělý tým, děkuji, že jste.
Martina


27.2.2020
"Možná se nemůžeme vrátit zpět a změnit začátek, ale můžeme znovu začít tam, kde jsme a změnit konec." C.S.Lewis


ODVAHA

6.1.2020


<< <   1 2 3   > >>